Drodzy,

Wraz z nadejściem kolejnego okresu rozliczeń podatkowych, mamy dla Was małą inicjatywę, która pozwoli Waszym bliskim i ich znajomym oraz ludziom dobrej woli przekazać 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) i konkretnych podopiecznych fundacji. Z myślą o Waszej wygodzie przygotowaliśmy specjalne ulotki, które możecie spersonalizować i wykorzystać online, podzielić się nimi ze znajomymi lub nawet wydrukować.

Jak to zrobić?

Wystarczy przesłać maila na adres: FON@FUNDACJAONKOLOGICZNANADZIEJA.ORG z następującymi informacjami:

• Wybór wzoru ulotki,
  • Krótki opis pod imieniem i nazwiskiem (może to być informacja o chorobie, celu, na jaki zbieracie fundusze lub inne, krótkie hasło),
  • Opis na 700-900 znaków (jeśli chcecie, aby projekt był dwustronny),
  • Załączenie zdjęcia lub dwóch, które zamieścimy na ulotce.

Jeśli zdecydujecie się na jednostronny projekt, nie trzeba dodawać opisu.

Dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do naszej społeczności, zachęcamy do dodania się do naszej grupy na Facebooku. Tam takie informacje trafiają szybciej, a także znajdziecie wsparcie oraz inspirację od innych zaangażowanych osób: https://www.facebook.com/groups/199837969328691

Razem możemy tworzyć pozytywną zmianę!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i dobrą energię. Powodzenia!